![](/2020-2021/186994968_1464549460382397_4554819576691814857_n.jpg)
![](/2020-2021/188280538_1464549673715709_2277587702800514449_n.jpg)
З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбудеться шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Наш ліцей долучається до проведення Тижня безпеки дорожнього руху. Першими розпочали естафету Тижня учні 2 класу. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я! Підтримай естафету Тижня! Стань на захист життя!