Головна » 2019 » Травень » 23

21 травня черешенські вихованці відзначали День Європи. Учасники шкільного Євроклубу у складі двох команд «Європейці» та «Єврознавці» показали свої знання з історії, культури, звичаїв та традицій країн Євросоюзу. Протягом надзвичайно цікавих конкурсів «Галопом по Європі», «Фотовиставка», «Карта», «Єврозірка» та інших, і учасники, і глядячі здійснили уявну подорож по країнам Єврозони, познайомились з європейською культурою, європейським стилем життя, європейськими цінностями, до яких прагне і наша держава. Наостанок активісти клубу показали флешмоб «І ми – європейці».

Переглядів: 290 | Додав: crocus-17 | Дата: 2019-05-23 | Коментарі (0)

17 - 19 травня у Києві проходив ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. Б. Медвинського, організований Українським центром вивчення історії Голокосту.
В цьому конкурсі приймав участь учень 10 класу Шинкарьов Микола з дослідницькою роботою «Голокост: уроки моральності та вибору», яку він майстерно захистив і отримав грамоту лауреата цього конкурсу( керівник Савич Г.І.).
Захист проходив протягом 4 секцій, на яких конкурсанти представляли як дослідницькі, так і творчі роботи з усіх куточків України. Як для дітей, так і для їхніх наукових керівників були проведені тренінги та практичні заняття.
18 травня о 12:00 разом з усією країною всі учасники пом'янули хвилиною мовчання кримських татар, депортованих із Криму 75 років том ... Читати далі »

Переглядів: 283 | Додав: crocus-17 | Дата: 2019-05-23 | Коментарі (0)