Головна » 2022 » Жовтень » 1 » З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!
8:46 AM
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні освітяни! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню вчителя все життя.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

 Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь  головним світочем  у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей. 

Освітній процес допомагають здійснювати технічний персонал, секретар і бухгалтери, помічники вихователів і прибиральники. Дякуємо, шановні колеги, за вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю. Бажаємо, щоб доброта ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Миру вам, добра і злагоди, міцного здоров'я, творчого натхнення, і нехай вам вдаються найсміливіші задуми. Все буде Україна!

Переглядів: 104 | Додав: crocus-17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar