Головна » 2019 » Жовтень » 3 » Всеукраїнський семінар – практикум для директорів еколого – натуралістичних центрів
4:58 AM
Всеукраїнський семінар – практикум для директорів еколого – натуралістичних центрів

25–27 вересня 2019 року у Чернігівській області проводився Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти й Всеукраїнський семінар-нарада для директорів обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів) з теми «Формування базових компетентностей особистості засобами агробіологічної освіти».
У чарівному і легендарному Сіверському краї на захід зібралися 24 команди юних природолюбів, яких супроводжували їх наставники – керівники учнівських лісництв та найбільш досвідчені і високопрофесійні працівники держлісгоспів з усіх регіонів України, директори обласних еколого-натуралістичних центрів України.
Від нашої школи була запрошена вчитель Навродська І.В., яка виступила на семінарі по темі «Роль шкільних навчально – дослідних земельних ділянок у розвитку особистісних компетентностей учнів».
Робота нашої школи була відзначена нагородами: директор школи Лагошна О.О. та вчитель Навродська І.В. отримали Подяки Міністерства освіти та науки за вагомий внесок у розвиток позашкільної еколого - натуралістичної освіти.

Переглядів: 272 | Додав: crocus-17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar