6:49 AM Вікно в ДИТИНСТВО | |
Саме головне, що взяла наша дітвора з цих відвідин – це спілкування з новими людьми. Дуже дякуємо організаторам цього заходу за години дитинства , подаровані всім присутнім. | |
|
Всього коментарів: 0 | |
6:49 AM Вікно в ДИТИНСТВО | |
Саме головне, що взяла наша дітвора з цих відвідин – це спілкування з новими людьми. Дуже дякуємо організаторам цього заходу за години дитинства , подаровані всім присутнім. | |
|
Всього коментарів: 0 | |