6:35 AM Тиждень хімії та біології | |
28 лютого був проведений показовий захід з учнями 10 кл. на тему « Знайома незнайомка», присвячений самому необхідному компоненту природи- воді. Учні на дослідах показували певні властивості води, її роль в житті людини, її цінність та необхідність бережливого ставлення до цього дарунку планети. Протягом тижня проводилися різноманітні конкурси з відео загадками, переглядалися науково-популярні фільми. Закінчився тиждень чудовим весняним заходом «Свято зустрічі птахів», на якому учні 7 класу знайомили інших школярів з цікавими фактами із життя птахів, їхнім співом і неперевершеною красою, яку треба оберігати і плекати всім нам. | |
|
Всього коментарів: 0 | |