5:24 AM Свято наших Героїв | |
Учні 7-11 класів разом з педагогом-організатором Мотюх Іриною Валентинівною підготували чудові номери художньої самодіяльності. Звучали пісні про мужність та героїзм воїнів, їх сміливість та нескореність перед обличчям смертельного ворога. Зачарували всіх своїм співом Лях Дарина та Бруслевська Наталія. Завершенням святкового концерту став флеш - моб «Україна – це ми», в якому взяли участь всі присутні святкової зали. | |
|
Всього коментарів: 0 | |