8:42 AM Свято краси та любові | |
7 березня приміщення дошкільної групи перетворилося на справжній райський куточок. Гостей зустрічала красуня Весна та яскраво заквітчана святкова зала. Вихователі виготовили з паперу аплікації, чудові букети квітів, декоративні панно, що сприяло створенню святкового настрою. Вихованці старшої та молодшої групи, під керівництвом мудрих своїх наставників Альони Анатоліївни та Лілії Миколаївни, підготували чудові святкові привітання. Вони привітали гостей: мам, бабусь, нянь, вихователів зі святом весни та надії - 8 Березня! Звучали пісні, виконувалися запальні таночки, лунали віршовані привітання та були представлені гумористичні сценки. Все це дійство проходило у виконанні самих наших маленьких акторів. А далі – подарунки, виготовлені власноруч і… квіти, квіти, квіти. | |
|
Всього коментарів: 0 | |