5:06 AM Старт шкільного самоврядування | |
І ось 17 вересня відбулися такі довгоочікувані вибори. За результатами голосування черговим президентом шкільного парламенту стала учениця 8-го класу Кравчук Наталія. Одночасно відбулися вибори членів шкільного парламенту, які будуть відповідати за роботу по напрямках: навчальному , спортивному та інших. Вітаємо нового президента. Бажаємо наснаги в роботі, креативності та мудрих рішень!
| |
|
Всього коментарів: 0 | |