Головна » 2018 » Квітень » 25 » Навчально- польові збори 2018
5:29 AM
Навчально- польові збори 2018

День перший

З метою національно-патріотичного виховання молоді, набуття знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, та популяризації військової служби в Збройних Силах України третій рік поспіль учні нашої школи беруть участь у навчально-польових зборах на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вже стало гарною традицією, що участь у заході беруть і наші дівчата, які вивчали предмет «Захист Вітчизни» за програмою для юнаків.

24 квітня 2018 року відбулося урочисте відкриття навчально-польових зборів. Привітати учасників заходу завітали Олена Соронович, заступник начальника Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Альберт Черешко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, учасник антитерористичної операції, Микола Шанський, голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», педагогічний та учнівський колектив ліцею.

Традиційно у рамках урочистостей учасники продовжили висаджувати «Алею Миру» з дубів як символ сили, міцності та незламності духу оборонців нашої Батьківщини.

Крім того, у перший день зборів для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування проведено навчальні заняття з тактичної, вогневої, прикладної і фізичної підготовки, основ цивільного захисту та медичних знань.

У рамках творчого вечора для юнаків та дівчат презентуватиметься патріотичний проект «Я – майбутнє України» за участю вихованців Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

Переглядів: 343 | Додав: crocus-17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar