![](/2021-2022/IMG-5af5a1cf0f59a9a4ffcdc90022f4cecf-V.jpg)
Дотримуватись правил дорожнього руху дуже важливо, адже від них, дуже часто, залежить життя та здоров'я людини. У групі-родині "Калинонька" відбулася вікторина: "Із знаками дружи - не знатимеш біди". Діти поглибили свої знання правил дорожнього руху, повторили їх у цікавій віршованій формі. Особливо цікавим для учасників вікторини було розігрування різних дорожніх ситуацій, відгадувння загадок та пошук відповідей на питання . Вихованцям групи дуже сподобалась вікторина, вони добре запам'ятали значення дорожніх знаків та правила поведінки на дорозі.
|