6:10 AM "Дзвени струмочком, рідна мово" | |
Гостями свята стали Українська мова та Суржик, який протягом усього дійства вчився у дітей говорити чистенько рідною мовою. Глядачі допомогали Суржику та один одному позбутися зібраних на території нашої школи неправильних слів. Під кінець свята діти висловили свою любов до рідного краю, до матінки України. І разом з глядачами виконали пісню " Україна - матуся рідна". | |
|
Всього коментарів: 0 | |