Головна » 2018 » Листопад » 22 » День спільних дій в інтересах дітей
4:48 AM
День спільних дій в інтересах дітей
20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Декларацію прав дитини, яка визначила основні життєві потреби дитини та її основні права.
Через 30 років, 20 листопада 1989 року, Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята та відкрита для підписання, ратифікації та приєднання Конвенція ООН про права дитини – міжнародний документ, який вперше в історії людства визначив повний спектр прав дитини та правові стандарти в сфері захисту прав дитини. ЇЇ називають «Велика хартія вільностей для дітей» та світовою конституцією прав дитини. Конвенцію було підписано 195 країнами світу. 
Традиційно, в день прийняття Конвенції у світі відзначається Всесвітній день дітей.
21 лютого 1990 Українською РСР було підписано Конвенцію, а 27 лютого 1991 року Верховною Радою УРСР було прийнято Постанову «Про ратифікацію Конвенції про права дитини». Для України Конвенція набула чинності 27 вересня 1991 року. 
Отож, з 20 листопада 2003 року в Україні щороку відзначається День спільних дій в інтересах дітей, як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, а також кожного, хто небайдужий до становища дітей в нашій країні.
Цього дня для учнів 1-7 класів, практичним психологом школи Прокопенко О.І., було проведено годину спілкування на якій вели мову про права та обов’язки дитини
Переглядів: 398 | Додав: crocus-17 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar