Головна » Архів матеріалів

26 січня у КЗ «Черешенська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» відбулося традиційне свято – День вшанування відмінників.  На свято завітали Принцеса з Професором з казки «Дванадцять місяців» та Королева знань. Відмінники отримали від них вітання, подарунки, нагороди. А від своїх однокласників – гучні пісні, танці, гуморески та міні-сценки.  Свято залишило теплі почуття і гарний настрій всім присутнім.

Сценарі ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 360 | Дата: 2018-01-26 | Коментарі (0)

Переповнені емоціями, прекрасними враженнями, нещодавно, повернулися наші учні з Італії та Франції. Уже декілька років дівчатка Катя, Юля, Аліна та Альона Пилипенки проводять літні та зимові канікули У Франції, а Владислав Вітченко та Анастасія Бахмацька в Італії. Французські та італійські сім'ї створюють всі умови, аби відпочинок дітей був змістовним, цікавим і запам'ятався надовго. Вихованці відвідували кінотеатри, будинок фігур, аквапарк, Катя їздила до Парижа, побувала в парку "Астерікс та Абелікс", і навіть, вболівала за французських виконавців на "Голос країни", часто куштували національні страви у кафе та ресторанах. Владислав жив неподалік моря, то мав можливість кожного дня милуватися таємничістю морського простору.

Переглядів: 393 | Дата: 2018-01-24 | Коментарі (0)

      На зимових канікулах до школи завітала колишня вихованка дитбудинку Шевченко Таісія Валентинівна, яка навчалася в Черешеньках в далеких 50-х р.

      Таісія Валентинівна відвідала і шкільний музей, в якому на її велике здивування вона змогла ознайомитися з особовою с ... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: crocus-17 | Дата: 2018-01-12 | Коментарі (0)

20 грудня в нашій школі відбулася прем'єра театральної студії "Первоцвіт", яку очолює вчитель зарубіжної літератури Світлана Олександрівна Головач. На сцені нового Будинку культури була поставлена п'єса-казка Надії Симчич "Марко з Котигорошівки". Гуртківці, а це учні 6-7 класів та учениця 11 класу, дуже хвилювалися, але глядачам сподобалася гра казкових героїв. Діти зустрілися з Марком, Марічкою, козаками, Чаклункою, Хвеською, Котигорошихою, Крутивусихою з немовлям. Та найбільш емоційно вихованці сприйняли Діда Вернигору, роль якого грав Владислав Якимець.

Переглядів: 458 | Дата: 2017-12-25 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 24 25 26