![](/2019-2020/20201218_142659.jpg)
![](/2019-2020/IMG-1f45abe791defcb160a08ce87c8a8569-V.jpg)
День святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят для маленьких та дорослих. З його приходом, кожен з нас сподівається на якесь диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя кожній дитині й злагоду рідній Україні. Сьогодні до діток, що навчаються в КЗ " Черешенський ліцей" також завітав Миколай та приготував для всіх гостинці, а також сюрпризи. Діти поринули в атмосферу казки та отри
...
Читати далі »