5:29 AM Олімпійський тиждень | |
Відкрили олімпійський тиждень змагання наших футболістів. Корифеї футболу старшокласники Вітченко В. та Супрун Б. зі своїми командами, що складалися з «новачків» 7-8 класів, провели майстер-клас футбольної гри. Перемогу одержала команда Вітченка Владислава. Наступним випробуванням нервів фанатів і самих гравців стало змагання футболісток-дівчат. Змагалося підростаюче покоління: учениці 6-7 класів. Перемогу здобули семикласниці. У п'ятницю відбувся довгоочікуваний легкоатлетичний забіг. Традиційно всі учні та вчителі терпляче та впевнено долали бігову дистанцію. А після символічного забігу здоров'я відбулися «Богатирські ігри». Тут змагалися дві команди Богатирів» школи: «Стріла» з капітаном команди Вітченко В. та «Носороги», капітан команди якої був Супрун Б. хлопці довели, що є на землі черешенській, здорові та дужі хлопці. Перемогу одержала команда «Стріла». | |
|
Всього коментарів: 0 | |